Kesäkurssit 2022

Kirjoita sukusi tapahtumat tarinaksi 2.6.-19.6.2022

Roll Over Beathoven – rumpukesäleiri 5.-10.6.2022

Camp Basso – bassoleiri 5.-10.6.2022

Viestintäleiri koululaisille 6.-12.6.2022

Otavan Opiston Delfoi-pajassa teemana sivistys 10.-11.6.2022

Kitarakurssi: Suoraa asiaa jazzista 13.-16.6.2022

Saksofonin rooli rytmimusiikissa, instrumentin hallinta ja improvisoinnin perusteet 13.-16.6.2022

Opi ratkomaan sanaristikoita 17.-19.6.2022

Pop/Jazz-laulukurssi 20.-23.6.2022

Klassisen jazzin yhtyesoittokurssi 25.7.-29.7.2022